Nasz zespół

zaślepka

Joanna Kisiel

Jestem kulturoznawcą z wykształcenia. Po uzyskaniu dyplomu pracowałam w katowickiej TVP. Potem przez 10 lat zajmowałam się wystawami, galeriami i promowaniem artystów jako dyrektor katowickiego oddziału Związku Polskich Artystów Plastyków. W 2002 r. zaczęłam szukać nowego zajęcia. Dostałam je w firmie teambuildingowej. Po roku założyłam swoją firmę – biznes oparty na kapitale przyjaźni. Zasada mojego działania polega na umiejętności skupienia wokół siebie najlepszych instruktorów z różnych dziedzin, którzy nie tylko mają znakomite dokonania w swojej dyscyplinie, ale i są kreatywnymi animatorami, a ich osobowości tworzą aurę przygody i niecodzienności nawet przy najprostszych zabawach.

zaślepka

Michał Morys

Wiceprezes Polskiego Związku Szermierczego. Trener klasy mistrzowskiej, sędzia klasy międzynarodowej, pracownik naukowy AWF Katowice, wieloletni szkoleniowiec Klubu Sportowego AZS AWF Katowice, wychowawca reprezentantek Polski w szpadzie, w tym mistrzyń Polski, trener m.in. Magdaleny Jeziorowskiej, obecnie współpracuje z trenerami Kadry Polski w szpadzie.

 

zaślepka

Lucjan Socha

Nasz Mistrz łucznictwa i człowiek o niepowtarzalnej osobowości kabareciarza. Na jego stanowisku pękają balony od celnie puszczonych strzał i pękają uczestnicy ze śmiechu. Jeden z pomysłodawców i głównych organizatorów Mistrzostw Polski i Pucharów Polski w łucznictwie terenowym 3D (postacie zwierząt) – wielokrotny mistrz Polski (tarcza FITA, 3D), kilkukrotnie wygrane w zawodach międzynarodowych i GP oraz wiele rund PP. – wraz z Adamem Bisiokiem twórcą klubu X-10 Jaworze (wielokrotni mistrzowie Polski w drużynie i indywidualnie) – współwłaściciel Centrum Łuczniczego (firma rodzinna prowadzi sprzedaż sprzętu łuczniczego, łuków tradycyjnych, sportowych i myśliwskich oraz organizację imprez integracyjnych) – ekspert magazynu SEZON www.magazynsezon.pl

zaślepka

Piotr Uściłowicz

Doświadczony instruktor wspinaczkowy, biegacz i animator zabaw sportowych.

zaślepka

Mateusz Kilarski

Czołowy polski wspinacz oraz licencjonowany instruktor tej dyscypliny. Wielokrotny zwycięzca zawodów wspinaczkowych, krajowych i zagranicznych, reprezentant Polski w mistrzostwach świata i pucharach świata w latach 90 (ścisły finał zawodów na czas). Autor najtrudniejszych dróg wspinaczkowych w Polsce o najwyższym stopniu trudności VI.8. Wykonał trudne przejścia bez asekuracji w stopniu VI.5. Posiada na koncie szereg bardzo trudnych przejść w kraju i za granicą. Do tej pory z powodzeniem działał na Madagaskarze, w Tajlandii, Laosie, Chinach, Australii. Uczestnik wypraw eksploracyjnych, których głównym celem, oprócz oczywiście dobrej zabawy, jest wynajdywanie dziewiczych skał i wytyczanie na nich nowych ambitnych projektów.